Hond

Alle vaccinatie prijzen zijn inclusief vaccinatieconsult en algemeen lichamelijk onderzoek. Voor de hond enten wij vanaf nu met de uitgebreide enting voor de ziekte van Weil (de L4 enting). De eerste keer dat deze gegeven wordt, dient hij na 3 weken geboosterd te worden (kosten booster: eenmalig €15,-)

Grote cocktail DHP-L4 (1 x in de 3 jaar)
Kleine cocktail L4
Neusdruppel kennelhoest i.c.m. andere vaccinatie
Neusdruppel kennelhoest los
Rabies (hondsdolheid, 3 jaar geldig) i.c.m. andere vaccinatie
Rabies los

 

Puppy 6 weken enting (Puppy DP)
Puppy 9 weken enting (Parvo-Lepto)
Puppy 12 weken enting (DHPL4)
Neusdruppel kennelhoest (op 9 of 12 weken)

 

* Als u met 2 of meer dieren komt krijgt u voor het 2e dier €5,50 korting

LET OP
Voor puppys hebben wij een speciaal puppy zorgplan opgesteld. Voor een vast bedrag krijgt uw puppy dan beide entingen (9 en 12 weken) en 10% korting op de chip, sterilisatie en antiparasitaire middelen (voor de eerste 6 maanden)!

Steriliseren en castreren
Alle prijzen zijn inclusief onderhuids hechten en post-operatieve pijnstilling, exclusief kraag of medical pet shirt

Gewicht v/d hond Castratie (M) Sterilisatie (V)
 <10
 <20
 <30
 <40
 <50

“Voor advies over mijn puppy werd ik zeer goed geholpen bij Dierenkliniek Marnixstraat, zo konden wij een goede start maken. Dank!”

Bart van Apeldonk (1 hond),
Bloemendaal